Delaware

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Delaware

Nieruchomość na sprzedaż w Delaware

Graniczy z południem i zachodem z Maryland, na północnym wschodzie z New Jersey i na północy z Pensylwanią.

Stan Delaware znany jest pod pseudonimem "The First State", ponieważ odnosi się do jego roli jako pierwszych amerykańskich kolonii do ratyfikacji Konstytucji i przystąpienia do związku w 1787 roku. Delaware jest szóstym najbardziej zaludnionym państwem w USA. Ponadto jest to jedyny stan z trzema okręgami: New Castle, Kent i Sussex.

Delaware jest prawdopodobnie najbardziej znany z tego, że jako pierwszy wprowadził dwa ważne działania biznesowe: ponad 50% wszystkich amerykańskich spółek notowanych na giełdzie i 64% firm z listy Fortune 500 jest włączanych do

Delaware. W rezultacie podatki z tytułu inkorporacji stanowią drugie źródło dochodów dla Delaware po opodatkowaniu podatkiem dochodowym.

Delaware nie jest szczególnie utalentowane zasobami naturalnymi i ekonomicznie ograniczone przez jego rozmiar, ale Delaware genialnie wychowuje kluczową niszę w sektorze usług biznesowych, oferując elastyczną i przyjazną dla biznesu strukturę podatkową i system sądowy win-win, w którym procesy biznesowe są określane przez sędzia zamiast ławy przysięgłych. Delaware przyciągnęło niezliczone firmy spoza stanu, takie jak Apple, Coca-Cola, Ford i Facebook, aby zostać włączone do stanu.

Delaware oferuje również ciekawe przepisy dotyczące lichwy, które przyciągnęły wydawców kart kredytowych w kraju, w tym Bank of America, Chase, Barclays i ING Direct.

Dobrze płatne miejsca pracy w sektorze finansowym i naukowym sprawiły, że Delaware było stosunkowo bogatym historycznie krajem. Jednak nieruchomości na sprzedaż w Delaware, w obszarach metropolitalnych Wilmington i Dover pozostają stosunkowo niedrogie w porównaniu do cen nieruchomości w sąsiednich Maryland i New Jersey.

Klimat Delaware jest umiarkowany, ma przybrzeżną równinę, charakteryzującą się wzgórzami, pastwiskami na północy, bagnistymi obszarami na południu i piaszczystymi plażami wzdłuż wybrzeża. W okresie kolonialnym Delaware uprawiało tytoń, ale dziś rolnicy produkują niewielkie ilości pszenicy, takie jak kukurydza, soja, pszenica, ziemniaki i jabłka.

Przy linii brzegowej o długości 22 mil, Delaware korzysta ze znacznego letniego ruchu turystycznego z innych państw środkowego Atlantyku. Rehoboth Beach, zaledwie 120 mil od Waszyngtonu, nazywa się "letnią stolicą kraju" ze względu na swoją popularność jako miejsca wypoczynku mieszkańców Beltway.

Wahadeł rynku nieruchomości Delaware wydaje się wahać na rzecz sprzedawców zainteresowanych nieruchomości na sprzedaż w Delaware.

Średnia cena nieruchomości na sprzedaż w Delaware wzrosła o 3,9% w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2018 roku, największy skok w każdym stanie z wyjątkiem Oregon. Pośredników w handlu nieruchomościami i nabywców domów w zeszłym miesiącu poinformowali, że widzą nagły brak zapasów, to znaczy liczbę domów na rynku, co spowodowało niespodziewany wzrost cen.

Nawet przy obecnym wzroście, ceny nieruchomości na sprzedaż w Delaware wzrosły o marne 16% w ciągu ostatnich% lat.

Na rynku krajowym w Delaware odnotowano ostatnio stagnację w ubiegłym roku, kiedy ceny wzrosły jedynie o 2,2% w ciągu 12 miesięcy poprzedzających 1 października.

Ten powolny wzrost był prawdopodobnie napędzany przez dużą liczbę domów znajdujących się w zamknięciu lub sprzedawanych z trudnością w cenach sprzedaży pożaru.

Jeśli marzyłeś o nowym starcie w Delaware, zacząłeś szukać nieruchomości na sprzedaż w Delaware, szczególnie w Wilmington, Dover, Bellefonte lub Georgetown, z radością dowiesz się, że jesteś w drodze, ponieważ 2018 obiecuje być wspaniałym rokiem na zakup nieruchomości na sprzedaż w Delaware z różnych powodów.

Pierwszym powodem jest to, że oczekuje się, że stopy procentowe będą rosły w ciągu najbliższych 11 miesięcy, co najmniej dwa do czterech razy więcej. W rzeczywistości kupujący mogą oczekiwać stóp procentowych na poziomie 5% do końca roku.

 Jeśli zbyt długo zwlekasz, możesz wydać więcej na tę samą nieruchomość na sprzedaż w Delaware. I choć ceny te gwałtownie wzrosły w ostatnich miesiącach, 2018 zacznie łagodzić to tempo. Ceny domów będą nadal rosły, ale nie tak szybko, jak były. Zakup nieruchomości na sprzedaż w Delaware w 2018 r. Jest mądrym i mądrym posunięciem i pozwoli Ci zaoszczędzić, gdy będziesz obserwować wzrost wartości.

Kolejne domy powrócą na rynek, przy czym większość ożywienia nastąpi od połowy do góry, co oznacza, że ​​będziesz miał o wiele więcej do wyboru, gdy zaczniesz szukać w Delaware.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB